MÖBLER / Byråar, sekretärer / Spegelbyrå 6684278
nr 668 4278
Spegelbyrå
1890-tal, valnöt, längd: 103, djup: 56, höjd: 247
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 22 november 2010
kl 20:21:00
1.000 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.800 kr